ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

PROSTO MEBLE – Nowoczesny styl na miarę oczekiwań

Adres

   Wilczak 24/2, 61-623 Poznań

Zadzwoń

  +48 668 128 531

Email

  k.szkudlarek@prostomeble.pl

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Profesjonalne Stolarstwo Krzysztof Szkudlarek z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 24/2. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres biuro@prostomeble.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie z godnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. W celu uzyskania treści marketingowych, oferty na prośbę skierowaną przez Państwa, należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych znajdującą się poniżej.

Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Profesjonalne Stolarstwo Krzysztof Szkudlarek w celu odpowiedzi na zapytanie (pole obowiązkowe w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Profesjonalne Stolarstwo Krzysztof Szkudlarek, w celu przesyłania treści marketingowych w tym ofert handlowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym (pole nieobowiązkowe). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: biuro@prostomeble.pl. Wiadomość do administratora musi być skierowana z adresu, którego zgoda dotyczy.